منشی تلفنی

منشی تلفنی رایگان، بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار

همانند شرکت ها و سازمان های بزرگ شما هم می توانید از خدمات منشی تلفنی و یا تلفن گویا، بر روی شماره تلفن ثابت و اختصاصی خود (پیش شماره ۰۲۱) بهرمند شوید.


حتما تا به حال با شرکت بزرگ و یا سازمانی تماس گرفته اید که بر روی خطوط خود منشی تلفنی و یا سامانه تلفن گویا داشته باشند. احتمالا شما در لحظه پاسخگویی تماس با پیغام از پیش ضبط شده ای مشابه با پیغام زیر مواجه شده اید.


"با سلام، شما با شرکت ABC تماس گرفته اید، برای تماس با بخش فروش عدد یک، پشتیبانی عدد دو، ارسال فکس عدد سه و گذاشتن پیغام صوتی عدد چهار را شماره گیری کنید و یا برای صحبت با اپراتور منتظر بمانید."


این نوع خدمات به نام منشی تلفنی یا دیجیتال شناخته می شوند که معمولا بر روی خطوط تلفن ثابت برای کسب و کارها بسیار رایج می باشند. اما معمولا شامل هزینه های سنگین راه اندازی، توسعه و نگهداری ماهانه می باشند. جدای از این هزینه ها، شماره تلفن های کسب و کار شما مربوط به محل فیزیکی دفتر بوده و با جا به جایی احتمالی دفتر، حفظ شماره های شرکت به یک مسئله تبدیل می شود و در برخی از شهر ها و مناطق حتی دایر شدن خط تلفن ثابت با تاخیر و یا مشکل همراه خواهد بود. تمامی این مشکلات باعث می شود که ارتباط کسب و کارها با مشتریان و مخاطب هایشان به شکل ضعیف محیا شود در نتیجه درصد رضایتمندی مشتری پایین آمده و نهایتا باعث متضرر شدن کسب و کارها خواهد شد.


همین نکته به ظاهر ساده می تواند به راحتی باعث ورشکست شدن هر کسب و کاری شود.


البته، با پیشرفت و توسعه صنعت فناوری اطلاعات این نوع خدمات (منشی حقیقی، منشی تلفنی یا تلفن گویا) با توجه به امکانات زیر ساختی مخابرات جمهوری اسلامی ایران و از طریق شرکت هایی مانند "دفترشما" به صورت بر خط در اختیار هموطنان خوب ایرانی قرار داده شده است تا بتوانند همیشه با مشتریان خود در تماس بوده و درصد رضایتمندی را در سطح قابل قبولی نگه دارند.


{دفترشما خدمات منشی تلفنی و منشی حقیقی را بر روی شماره تلفن شهر تهران که با پیش شماره ۰۲۱ شروع می شود را ارائه می دهد.}


برای غلبه به مشکلات اقتصادی باید کسب و کارها به فکر روش های نوین در پایین آوردن هزینه ها و بالا بردن بهره وری باشند، تا بتوانیم شرایط را به سمت بهتر شدن حرکت دهیم.